Inspiration: Pink

Dzis wnetrza, ktore inspiruja. Moglabym sie natychmiast wprowadzic, choc przyznaje, ze w jadalni zredukowalabym odrobie rozu, a zastapila biela… A co wy na to?

Heute inspirierende Interiors. Ich könnte dort sofort einziehen, allerdings würde ein wenig pink im Esszimmer reduzieren, bzw, mehr weiß einsetzten… Was sagt ihr dazu?

 

Exterior-shot-ideal-home-house-tour-housetohome.co.uk

http://www.housetohome.co.uk

Hallway-with-period-features-ideal-home-house-tour-housetohome.co.uk

http://www.housetohome.co.uk

Living-room-storage-unit-ideal-home-house-tour-housetohome.co.uk

http://www.housetohome.co.uk

White-bathroom-ideal-home-house-tour-housetohome.co.uk

http://www.housetohome.co.uk

White-dining-room-with-pink-chairs-ideal-home-house-tour-housetohome.co.uk

http://www.housetohome.co.uk

White-kitchen-diner-ideal-home-house-tour-housetohome.co.uj.jpg

http://www.housetohome.co.uk

3 thoughts on “Inspiration: Pink

  1. Pięknie! Uwielbiam wnętrza, które są jasne, a kolor wprowadzony jest tylko w dodatkach. Zawsze dzięki temu można zredukować ich liczbę lub wymienić na całkiem inną barwę. Do różu mam akurat dość ambiwalentny stosunek, ale w tych aranżacjach prezentuje się zachwycająco. U mnie jednak by to nie przeszło, bo mąż by się nie czuł dobrze w tak kobiecym wnętrzu, dlatego mamy raczej niebieskie akcenty. Ostatnio nawet kupił lampę magazynową i stwierdził, że będzie idealna do salonu, na szczęście wybiłam mu to z głowy.

  2. Róż bardzo interesująco prezentuje się we wnętrzach, ale moim zdaniem trzeba mieć odpowiednie wyczucie, aby nie przesadzić z tym kolorkiem, no chyba że ktoś jest fanem Barbie:)

Comments are closed.